BLOCZKI FUNDAMENTOWE

Nasza firma jest jednym z czołowych producentów w regionie wibroprasowanych bloczków fundamentowych z betonu.

Budowanie budynków mieszkalnych, gospodarczych, użyteczności publicznej, zawsze jest inwestycją przewidzianą na długi czas. Oszczędność w budownictwie oprócz dobrych, trwałych i tanich materiałów to również czas poświęcony na wybudowanie obiektu.

Korzyści płynące ze stosowania bloczków w budowie fundamentów wynikają z szybkości budowania tymi materiałami oraz braku potrzeby korzystania z szalunków. Nasze starania są ukierunkowane na dużą wytrzymałość i gęstość betonu.

Bloczki fundamentowe produkowane przez naszą firmę doskonale nadają się do budowy fundamentów i ścian konstrukcyjnych. Produkcja odbywa się na maszynie wibroprasującej typu ZENITH. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na stworzenie warunków technicznych i technologicznych, które zapewniają naszym wyrobom wysoką jakość. Zarówno surowce stosowane w produkcji jak i wyprodukowane bloczki podlegają stałej kontroli i badaniom w Centrum Technologicznego Betonu CEMEX Polska w Chełmie.

Czytaj więcej >>> (c.d.)

bloczki fundamentowe · farby · lakiery · kleje · systemy dociepleń · chemia budowlana · materiały budowlane · narzędzia i akcesoria

o firmie · kontakt · partnerzy · wykonawcy · wideo

WSTECZ  DALEJ